Cuma, 02 Ağustos 2019 07:24

Mangala Federasyonu Uzaktan Eğitim Programı Yenilendi

Mangala Federasyonu, Mangala Oyunları Eğitmenliği Programları yenilenmeye devam ediyor.

Ülkemizi Mangala Oyunları alanında temsil hakkına sahip olan üyemiz Mangala Federasyonu Mangala Oyunları Eğitmenliği Programlarını yeniliyor. Günümüz gereklilikleri doğrultusunda tamamen uzaktan eğitim olarak verilecek eğitimlerin içerikleri buna uygun olarak güncellenmeye başladı. İlk güncelleme ata oyunumuz Türk Mangalası oyununun eğitmenlik programında yapıldı ve tamamlanan program aday kayıtlarına başladı. Yeni kayıtlara başlanan Türk Mangala Eğitmenlik Programı özellikle Milli Eğitim Bakanlığında görevli öğretmenler tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Mangala Federasyonu turnuvalarında yarışmalara katılarak hem oyuncuları hem de kendileri için uluslararası yarışmaların kapılarını aralamak isteyen onlarca eğitmen kayıtların ilk gününde başvurularını tamamlayarak eğitimlere başladılar. 

Mangala Federasyonunun yeni eğitim sistemini tanıtmak için düzenlediği avantajlı kayıt paketleri ile eğitmen adayları uygun fiyatlarla Mangala Federasyonu lisanslı mangala takımlarına da erişme imkanına sahip oldular. 

Siz de üyemiz Mangala Federasyonu tarafından düzenlenen eğitmenlik programlarına katılarak Mangala Federasyonu eğitmen ailesinin bir parçası olmak ve uluslararası arenada oyuncularınızla birlikte yarışmak isterseniz buraya tıklayınız. 

Okunma 3884 defa

KULLANICI GİRİŞİ